5 párov topánok, ktoré by každá žena mala vlastniť

Dobre organizovaný plán nákupov špecifických typov obuvi umožní optimálnu prípravu vašeho šatníka. Od bežných topánok až po detské topánky existujú nekonečné možnosti na nosenie v dobe zimy, alebo počas plesových sezón. Tu je päť najobľúbenejších topánok, ktoré by každá žena mala vlastniť:

Baleríny

Pár belerín ponúka komfortné riešenie bez problémov, nielen počas letných dní. Tento typ obuvi je vhodný pre každú príležitosť, vynikajúco vynikne pri nosení letných šiat avšak hodia sa dobre so skladanými sukňami alebo aj džínsami. Baleríny sú k dispozícii v mnohých rôznych materiáloch, výške podpätku a tvaru prstov. Medzi najpopulárnejšie materiály v hornej časti patria tkaniny (bavlna a plátno), semiš, koža a až potom rôzne syntetické materiály.

Členkové topánky

Všestranný pár členkových topánok v neutrálnej farbe má schopnosť ísť so všetkým. Pohyblivé päty a neutrálny odtieň robia túto obuv skvelou na nosenie kedykoľvek počas roka. Tiež existuje niekoľko rozdielnych štýlov týchto topánok. Najznámejšie sú: špicaté členkové, wedge, stiletto /vysoké lodičkové/ a členková obuv na platforme. Avšak pri týchto podskupinách už musíte nájsť niečo v šatníku, čo by zodpovedalo dotyčnej príležitosti.

Lodičky

Pár vyleštených lodičiek sa podobá stilettám, ale sú veľmi peknoým a vysokým opätkom. Sú perfektné pre každodenné veci /napr. do kancelárie/, ako aj pre firemné večierky. Mnoho lodičiek má nižšiu pätu bez toho, aby bol príliš extrémne pre pracovisko. Jednoduchý, špičkový štýl, ktorý nikdy nevyjde z módy.

Tenisky

Klasický pár neutrálne farebných tenisiek je extrémne všestranný a ľahko spárovateľný so šifónovými šatami, šortkami alebo džínsami. Biele tenisky dokážu poskytnúť elegantnú všestrannosť, ale aj plnohodnotné farby môžu pasovať ku akémukoľvek oblečeniu.

Sandále

Nie je dôvod, aby pár sandálov bol menej štýlový ako pár lodičiek. Nádherný pár sandálov by sa mal nachádzať v každom slušnom šatníku, hlavne pre letné mesiace. Sadnú spolu so širokou škálou oblečenia od maxišiat a džíns až po džínsové kraťasy. Štýlový pár sandálov môže byť užitočnou alternatívou k podpätku pri zvláštnych príležitostiach, ako je napríklad svadba.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *