5 typov obuvi, ktoré by mala mať každá žena v skrini na topánky

Či už chcete, aby pohodlné topánky do prírody alebo vyčnievať na plese v podpätkoch, dobre vybavený šatník je nutnosť, ktorá vám umožní každú príležitosť nosiť správnu a ideálnu obuv. Najlepší typ alebo štýl topánok má mať schopnosť zodpovedať každodennej, bežnej alebo príležitostnej činnosti. Tu je päť typov topánok, ktoré potrebujete mať vo svojej skrinke na topánky:

Športové topánky

Bez ohľadu na to, či ste bežec, pracujete alebo chodíte pri každodenných aktivitách, vysoko kvalitný pár atletickej obuvi – tenisiek, je určite nevyhnutným doplnkom nielen pre športovcov. Navyše tento typ obuvi má podporné oblúky, ktoré sú užitočné na poskytovanie väčšieho pohodlia pri dlhom státí, a zároveň pomáhajú predchádzať zraneniam.

Baleríny

Baleríny sú príležitostné a všestranné dámske topánky, ktoré sú praktickou voľbou pre každodenné aktivity, ako je maúríklad oddych v parku, nakupovanie, cestovanie alebo práca. Tento typ obuvi je ovplyvnený pohodlným štýlom mäkkrj podošvy štýlu papuče. Niekoľko základných farieb, ako je hnedá metalíza a čierna, umožní nosiť tieto topánky s čo najširším sortimentom oblečenia.

Lodičky

Lodičky môžu dodať krásu a eleganciu oblečeniu a sú ideálne pre dámy na večierky alebo iné oslavy.

Dámske topánky na zníženom podpätku

Dámske topánky na zníženom podpätku sú pohodlné topánky so zúženou pätou, ktorá nie je vyššia ako 3 cm. Tento typ obuvi je dokonalým kompromisom medzi balerínami a lodičkami. Čierny pár týchto topánok je praktickou voľbou pre pracovné záležitosti, stretnutia. Poskytujú väčší komfort ako lodičky.

Vysoké čižmy

Pár vysokých čižiem určite urobí širokú škálu oblečenia atraktívnym a štýlovým. Navyše sú tieto topánky v zimnom období užitočné, aby udržali nohy teplé a pohodlné. Či už čierne alebo hnedé vysoké topánky sú vysoko všestranné a môžu sa nosiť s prakticky so všetkým v skrini a dávajú štylistickú voľbu nosenia na voľno alebo zastrčené dovnútra. Vysoké čižmy môžu byť s opätkom alebo bez neho, aby zodpovedali konkrétnej príležitosti, vysoké čižmy bez opätku sú skvelé pre pohodlné a pravidelné používanie, zatiaľ čo podpätkové sú užitočné na predĺženie nôh a pri zvláštnych príležitostiach.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *