Ash – talianske topánky nového milénia

Každá krajina má svoju špecialitu, niečo vynimočné. Všetci poznáme úžasné švajčiarske čokolády a fenomenálne inovácie Japoncov v elektronike. Podobne je na tom aj talianska obuv a módne variácie s tým spojené, ktoré dokázali tomuto odvetviu prepožičať. Ash topánky, ktoré vznikli na prelome milénií, sú ďalším účastníkom tohto vysoko konkurenčného odvetvia. Povzbudivou správou však je, že značka dokázala mať veľmi výrazný vplyv aj napriek dosť oneskorenému vstupu do tohto odvetvia a pre seba si našla mnoho verných zákazníkov v pomerne krátkom časovom období.

Jedným z produktov, ktorý to umožnil a podporil popularitu značky, je jej kolekcia obuvi. Značke Ash topánky sa podarilo osloviť mladú generáciu výraznými ozdobami na čižmách, ako sú kovové cvočky, detailná práca so šperkami a samozrejme použitie mimoriadne kvalitnej kože na dotvorenie typického zábavného a mladistvého postoja. Dnešná mladí sa vždy snažia vytvárať štýlový dojem a okamžite ich priťahuje niečo, čo hovorí ich jazykom. Ash topánky boli dômyselné pri zohľadnení tejto túžby a do veľkej miery dokázali získať vernú základňu mladých zákazníkov. Ak k tomu pripojíte dobrú odolnosť a funkčnosť a získate tým silnú kombináciu. Tieto topánky sú ideálne pre jarné, jesenné aj zimné nosenie, pretože sú k dispozícii v typoch vysokých aj členkových topánok. Ich dizajn vám umožní tiež kombinovať rôzne druhy odevu – formálny aj neformálny.

Ash topánky tiež pokročili vo výrobe tenisiek, topánok pre formálne večere a pre aktívny šport. Textil, zvršky a farbivá, ktoré používajú pre svoje športové topánky, sú špičkovej kvality, vďaka čomu sú veľmi odolné. Zavedením výrazných farieb, ako je koralová ruža, uprostred tradičných farieb, ako je hnedá, čierna a biela, sa im podarilo upútať pozornosť mladých ľudí, ktorí uprednostňujú zábavné a trendy farby pre svoju obuv.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *