Dámske topy – základné druhy

Dámske topy sa predávajú v rôznych štýloch a dizajnoch, aby zodpovedali rôznym príležitostným a profesionálnym príležitostiam. S lepšou predstavou o ponuke na trhu je jednoduchšie si vybrať kusy, ktoré dopĺňajú osobný štýl. Tu je šesť najuniverzálnejších, najpredávanejších a najschopnejších topov, ktoré nájdete v každom dobre vybavenom dámskom šatníku:

Zavinovacie tričká

Zavinovacie tričká sú späť v móde a poskytujú vzhľad, ktorý dáva určitý stupeň štýlu, ženskosť a pohodlie v jednom. Tento top je ľahko spárovateľný s džínsami v akejkoľvek farbe a môže sa nosiť v neformálnom alebo aj profesionálnom prostredí. Navyše je to skvelé tričko, ktoré môžu nosiť ženy drobnej postavy a je ocenený pre svoju schopnosťou byť mimoriadne všestranný a univerzálny.

Hodvábne blúzky

Hodvábne blúzky sú extrémne všestranné, ženské a sexy, a prinášajú nekonečné farebné odtiene a takmer akýkoľvek dostupný strih. Zapínacie variácie môžu byť bez goliera, bez rukávov alebo s dlhým rukávom, v závisosti od spoločnenskej udalosti alebo do práce. Pre tie ženy, ktoré hľadajú neformálnu eleganciu, topy zo šifónu alebo hodvábna halenka určite budú neodolateľné.

Čipkované blúzky

Krajkové topy sa ľahko nosia s minimálnymi šperkami, pričom stále vyzerajú zvýrazňujúco a originálne. Tento top je veľmi všestranný a môže dobre fungovať s džínsovými kraťasmi alebo časťou pracovného oblečenia pod sakom. Navyše, štýl sa môže líšiť od klasického na zdobený vzhľad kombinovať s krátkym alebo dlhým rukávom.

Klasické tričko

Biele alebo pruhované tričko je určite módnou oporou v mnohých šatníkoch a môže sa nosiť celoročne. Tričká sú šialene všestranné a nie sú obmedzené iba na príležitostné použitie. Štýlové tričko je ľahko schopné doplniť všetko od flitrových sukní, hodvábnych nohavíc a klasických džíns. Dámske tričká sú zvyčajne odlišné od mužských a môžu mať viac priliehavý dizajn, väčší výstrih a niekedy aj asymetrické konce.

Topy pre špeciálnu príležitosť

Špeciálny príležitostný top je položka v šatníku, ktorá sa používa pri zvláštnych príležitostiach, ako je napríklad rande alebo večera. Tieto blúzky sú zvýraznené peknými ozdobami. Mnohé z týchto topov sú super štýlové, aby okamžite vytvorili dojem oblečenia bez toho, aby ste sa museli spoliehať na iné časti odevu alebo príslušenstvo.

Mikina

Kombinovaná mikina je ideálnou voľbou pre obliekanie sa počas lenivých dní alebo relaxáciu počas víkendov. Tento druh odevu prichádza v nekonečných dizajnoch a štýloch, vrátane potlačí, pruhov, vzorov a atraktívnych výtlačkov. Navyše, mikina je skvelou voľbou pre obdobie chladného počasia, ktoré vám dodajú ďalšiu vrstvu, ktorá vám pomôže zostať v teple a pohodlí.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *