Ecco topánky – dánsky obuvný powerhouse

Pokiaľ ide o módu, príslušenstvo a topánky zohrávajú veľmi dôležitú úlohu. Dánsky výrobca obuvi Ecco má bohaté skúsenosti s výrobou viac ako pol storočia. Značka sa zaoberá kvalitnou obuvou a koženými doplnkami. Značka má výhradné vlastnícke práva od riadenia výroby po montáž finálneho produktu. To znamená, že celá práca na vytvorení konkrétnej rady obuvi je projektom “pod jednou strechou”.

Zásluhu na vytvorení tejto exkluzívnej značky má Karl Toosbury, ktorého hlavným zámerom bolo vytvoriť niečo nositeľné, no zároveň exkluzívne. Technológia použitá na výrobu obuvi bola priekopnícka bez akýchkoľvek kompromisov v remeselníctve. Ecco topánky získala ocenenie za svoju inovatívnu technológiu, ktorá sa používa na vytvorenie každej dvojice obuvi. Značka sa stala pojmom v oblasti módy a dizajnu. Značky si obľúbili aj mnohé celebrity.

Ecco začala produkovať topánky z dánskej základne následne spoločnosť uspela aj na medzinárodnom trhu. Postupne sa jej dostalo dobrého uznania dokonca z mnohých iných krajín sa zvýšil sa dopyt po obuvi tejto značky. To viedlo k vzniku výrobných závodov v mnohých ďalších krajinách. Značka potom musela prísť s inovatívnymi plánmi diverzifikácie. Prišli s novou koncepciou obuvi pre deti. Golfové topánky boli predstavené v roku 1990. V londýnskej Oxford Street sa nachádza ich vlajková predajňa. Boli prijaté inovatívne reklamné a propagačné stratégie na vytvorenie inteligentnejších konceptov obuvi. Značka funguje a robí dobrý predaj v asi deväťdesiatich krajinách sveta. Trhy sa v tom čase rozšírili do Spojených štátov, Ázie a strednej Európy.

Medzi topánkami už existuje tvrdá konkurencia, ale Ecco si v tomto segmente dobila miesto pre seba. Ich topánky sú známe tým. že poskytujú vynikajúcu trakciu, dostatočnú priľnavosť a oporu pre členok a chodidlá. Keďže ich obuv má nízku hmotnosť je ľahšie sa v nich pohybovať a chodiť s ľahkosťou. Navyše si môžete vybrať zo širokej škály farieb a cien.

Existuje mnoho značiek obuvi, ktoré sa chceli dostať na trh, ale vďaka tvrdej konkurencii a kvalite, ktorou sa Ecco môže pochváliť, sa nedokázali prebojovať k úspechu. Pár týchto vysoko kvalitných topánok vám vydrží po celý život v porovnaní s lacnejšími značkami, ktoré môžu stratiť svoj tvar a farbu v priebehu času.

Materiál, z ktorého sa vyrábajú tieto vysokokvalitné topánky, sa testuje a podlieha prísnym testom kvality. Medzipodošva všetkých topánok Ecco absorbuje nárazy, ktoré tiež poskytujú vynikajúcu stabilitu a záber pri pohybe.

Viac párov týchto topánok môžete vzhliadnuť TU.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *