5 typov obuvi, ktoré by mala mať každá žena v skrini na topánky

Či už chcete, aby pohodlné topánky do prírody alebo vyčnievať na plese v podpätkoch, dobre vybavený šatník je nutnosť, ktorá vám umožní každú príležitosť nosiť správnu a ideálnu obuv. Najlepší typ alebo štýl topánok má mať schopnosť zodpovedať každodennej, bežnej alebo príležitostnej činnosti. Tu je päť typov topánok, ktoré potrebujete mať vo svojej skrinke na topánky:

Športové topánky

Bez ohľadu na to, či ste bežec, pracujete alebo chodíte pri každodenných aktivitách, vysoko kvalitný pár atletickej obuvi – tenisiek, je určite nevyhnutným doplnkom nielen pre športovcov. Navyše tento typ obuvi má podporné oblúky, ktoré sú užitočné na poskytovanie väčšieho pohodlia pri dlhom státí, a zároveň pomáhajú predchádzať zraneniam.

Baleríny

Baleríny sú príležitostné a všestranné dámske topánky, ktoré sú praktickou voľbou pre každodenné aktivity, ako je maúríklad oddych v parku, nakupovanie, cestovanie alebo práca. Tento typ obuvi je ovplyvnený pohodlným štýlom mäkkrj podošvy štýlu papuče. Niekoľko základných farieb, ako je hnedá metalíza a čierna, umožní nosiť tieto topánky s čo najširším sortimentom oblečenia.

Lodičky

Lodičky môžu dodať krásu a eleganciu oblečeniu a sú ideálne pre dámy na večierky alebo iné oslavy.

Dámske topánky na zníženom podpätku

Dámske topánky na zníženom podpätku sú pohodlné topánky so zúženou pätou, ktorá nie je vyššia ako 3 cm. Tento typ obuvi je dokonalým kompromisom medzi balerínami a lodičkami. Čierny pár týchto topánok je praktickou voľbou pre pracovné záležitosti, stretnutia. Poskytujú väčší komfort ako lodičky.

Vysoké čižmy

Pár vysokých čižiem určite urobí širokú škálu oblečenia atraktívnym a štýlovým. Navyše sú tieto topánky v zimnom období užitočné, aby udržali nohy teplé a pohodlné. Či už čierne alebo hnedé vysoké topánky sú vysoko všestranné a môžu sa nosiť s prakticky so všetkým v skrini a dávajú štylistickú voľbu nosenia na voľno alebo zastrčené dovnútra. Vysoké čižmy môžu byť s opätkom alebo bez neho, aby zodpovedali konkrétnej príležitosti, vysoké čižmy bez opätku sú skvelé pre pohodlné a pravidelné používanie, zatiaľ čo podpätkové sú užitočné na predĺženie nôh a pri zvláštnych príležitostiach.

Dámske topy – základné druhy

Dámske topy sa predávajú v rôznych štýloch a dizajnoch, aby zodpovedali rôznym príležitostným a profesionálnym príležitostiam. S lepšou predstavou o ponuke na trhu je jednoduchšie si vybrať kusy, ktoré dopĺňajú osobný štýl. Tu je šesť najuniverzálnejších, najpredávanejších a najschopnejších topov, ktoré nájdete v každom dobre vybavenom dámskom šatníku:

Zavinovacie tričká

Zavinovacie tričká sú späť v móde a poskytujú vzhľad, ktorý dáva určitý stupeň štýlu, ženskosť a pohodlie v jednom. Tento top je ľahko spárovateľný s džínsami v akejkoľvek farbe a môže sa nosiť v neformálnom alebo aj profesionálnom prostredí. Navyše je to skvelé tričko, ktoré môžu nosiť ženy drobnej postavy a je ocenený pre svoju schopnosťou byť mimoriadne všestranný a univerzálny.

Hodvábne blúzky

Hodvábne blúzky sú extrémne všestranné, ženské a sexy, a prinášajú nekonečné farebné odtiene a takmer akýkoľvek dostupný strih. Zapínacie variácie môžu byť bez goliera, bez rukávov alebo s dlhým rukávom, v závisosti od spoločnenskej udalosti alebo do práce. Pre tie ženy, ktoré hľadajú neformálnu eleganciu, topy zo šifónu alebo hodvábna halenka určite budú neodolateľné.

Čipkované blúzky

Krajkové topy sa ľahko nosia s minimálnymi šperkami, pričom stále vyzerajú zvýrazňujúco a originálne. Tento top je veľmi všestranný a môže dobre fungovať s džínsovými kraťasmi alebo časťou pracovného oblečenia pod sakom. Navyše, štýl sa môže líšiť od klasického na zdobený vzhľad kombinovať s krátkym alebo dlhým rukávom.

Klasické tričko

Biele alebo pruhované tričko je určite módnou oporou v mnohých šatníkoch a môže sa nosiť celoročne. Tričká sú šialene všestranné a nie sú obmedzené iba na príležitostné použitie. Štýlové tričko je ľahko schopné doplniť všetko od flitrových sukní, hodvábnych nohavíc a klasických džíns. Dámske tričká sú zvyčajne odlišné od mužských a môžu mať viac priliehavý dizajn, väčší výstrih a niekedy aj asymetrické konce.

Topy pre špeciálnu príležitosť

Špeciálny príležitostný top je položka v šatníku, ktorá sa používa pri zvláštnych príležitostiach, ako je napríklad rande alebo večera. Tieto blúzky sú zvýraznené peknými ozdobami. Mnohé z týchto topov sú super štýlové, aby okamžite vytvorili dojem oblečenia bez toho, aby ste sa museli spoliehať na iné časti odevu alebo príslušenstvo.

Mikina

Kombinovaná mikina je ideálnou voľbou pre obliekanie sa počas lenivých dní alebo relaxáciu počas víkendov. Tento druh odevu prichádza v nekonečných dizajnoch a štýloch, vrátane potlačí, pruhov, vzorov a atraktívnych výtlačkov. Navyše, mikina je skvelou voľbou pre obdobie chladného počasia, ktoré vám dodajú ďalšiu vrstvu, ktorá vám pomôže zostať v teple a pohodlí.

No products found