KEDS topánky- značka obuvi

Značka Keds určite dokázala zaujať trh vďaka rôznym variáciám obuvi, ktorú ponúka. Značku reprezentujú hlavne masívne gumové podrážky týchto topánok, ktoré poskytujú nositeľom naozaj vynikajúcu priľnavosť a pohodlie. Je tiež možné získať plátené topánky od značky Keds, takisto je značka slávnou vďaka výrobe topánok na mieru.

Spoločnosť vznikla začiatkom päťdesiatych rokov. Bez ohľadu na to, či máte úzke alebo široké nohy, existuje pre vás séria KEDS topánok vhodná práve pre vás. Obzvlášť ženy majú menšie a úzke chodidlá a tieto topánky sa im perfektne hodia, čo poskytuje ten správny komfort.

Koncept “obuvi na mieru” ponúka iba spoločnosť Keds a je to určite profitabilná marketingová stratégia, ktorú prijali za svoju. Ženy so širokými a plochými chodidlami zvyčajne trpia bolesťami členkov. Ich nohy majú tendenciu bolieť, práve kvôli plochým chodidlám. Tenisky Keds majú odpružené podrážky, ktoré poskytujú dostatočnú priľnavosť a oporu aj pre takéto chodidlá, čo im umožňuje pohodlne chodiť a pohybovať sa. Štýly a série, ktoré tieto topánky a tenisky ponúkajú, sú úplne úžasné a môžete si vybrať medzi množstvom obuvi.

V súčasnosti môžete nosiť topánky, ktoré ste vždy chceli, bez ohľadu na tvar vašich nôh. Profesionáli z obuvníckej firmy Keds tiež robia objednávky na mieru a využívajú svoju kreativitu na transformáciu jednoduchých plátených tenisiek do exkluzívnych sérií. To znamená, že môžete nosiť niečo, čo sa vám perfektne hodí, bez toho, aby ste museli robiť kompromisy v štýlovom vzhľade. Na tieto topánky môžu byť umiestnené vyrazené umelecké výtvory. Deti môžu integrovať kreslené postavičky na svoje topánky. Môže sa tiež použiť maľbu a zábavné obrázky rôznych odtieňov a farieb, a tým pádom celkom určite, docieliť iný vzhľad.

Koncepcia ekologického materiálu získala na popularite iba nedávno. Materiály a textília použitá na ich výrobu topánok Keds sú 100% recyklované a teda je možné ich opätovne plne recyklovať. Materiál, ktorý vytvára úžasné páry obuvi a tenisiek, je netoxický materiál spolu so 100% bavlnou. Spoločnosť takisto produkuje špecifické topánky, ktoré je možné nosiť počas celého roka a budú vyhovovať každej sezóne bez kompromisov v oblasti kvality a pohodlia.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *