Zobrazených 1–12 z 9223372036854775807 výsledkov

Poltopánky,mokasíny značka: Geox

Zľava!
Kategória 2: Topánky
Značka: Geox
Farba: sivá
70,44 

Farba: siváMateriál: vonkajšia časť – pravá koža

Zľava!
Kategória 2: Topánky
Značka: Geox
76,12 

Model: GubbioFarba: tmavomodráZapínanie: bez zapínaniaMateriál: vonkajšia časť – hovädzie kože v semišové úpravevnútorná časť – hovädzia kožastielka – hovädzia kožapodrážka – ethylenvinylacetát (EVA)Typ materiálu: semišPranie a údržba: utrieť vlhkou handričkouVlastnosti kože: Koža je prírodný materiál živočíšneho pôvodu, ktorý má svoje typické vlastnosti, ako sú napr. jazvy, pigmentové škvrny, odreniny či vrásky.

Zľava!
Kategória 2: Topánky
Značka: Geox
Farba: čierna
57,24 

Model: AnghiariFarba: čiernaMateriál: vonkajšia časť – kozia kožavnútorná časť – hovädzia kožastielka – hovädzia kožapodrážka – gumaPranie a údržba: utrieť vlhkou handričkouVlastnosti kože: Koža je prírodný materiál živočíšneho pôvodu, ktorý má svoje typické vlastnosti, ako sú napr. jazvy, pigmentové škvrny, odreniny či vrásky.

Zľava!
Kategória 2: Topánky
Značka: Geox
62,92 

Model: AnghiariFarba: tmavomodráZapínanie: bez zapínaniaMateriál: vonkajšia časť – byvolie koževnútorná časť – hovädzia kožastielka – hovädzia kožapodrážka – gumaTyp materiálu: pravá kožaPranie a údržba: utrieť vlhkou handričkouVlastnosti kože: Koža je prírodný materiál živočíšneho pôvodu, ktorý má svoje typické vlastnosti, ako sú napr. jazvy, pigmentové škvrny, odreniny či vrásky.

Zľava!
Kategória 2: Topánky
Značka: Geox
60,68 

Farba: tmavomodráZapínanie: bez zapínaniaŠpecifikácia: technológia Geox Respira – kombinuje perforovanú podošvu a špeciálnu priedušnú nepremokavú membránuMateriál: vonkajšia časť – hovädzie kože v semišové úpravevnútorná časť – hovädzia kožavnútorná časť 1 – bavlnastielka – pravá kožapodrážka – gumaTyp materiálu: semišVlastnosti kože: Koža je prírodný materiál živočíšneho pôvodu, ktorý má svoje typické vlastnosti, ako sú napr. jazvy, pigmentové škvrny, odreniny či vrásky.

Zľava!
Kategória 2: Topánky
Značka: Geox
Farba: béžová
60,68 

Farba: béžováZapínanie: bez zapínaniaŠpecifikácia: technológia Geox Respira – kombinuje perforovanú podošvu a špeciálnu priedušnú nepremokavú membránuMateriál: vonkajšia časť – hovädzie kože v semišové úpravevnútorná časť – hovädzia kožavnútorná časť 1 – bavlnastielka – pravá kožapodrážka – gumaTyp materiálu: semišVlastnosti kože: Koža je prírodný materiál živočíšneho pôvodu, ktorý má svoje typické vlastnosti, ako sú napr. jazvy, pigmentové škvrny, odreniny či vrásky.

Zľava!
Kategória 2: Topánky
Značka: Geox
Farba: čierna
67,32 

Farba: čiernaZapínanie: bez zapínaniaŠpecifikácia: technológia Geox Respira – kombinuje perforovanú podošvu a špeciálnu priedušnú nepremokavú membránuMateriál: vonkajšia časť – hovädzia kožavnútorná časť – hovädzia kožavnútorná časť 1 – textilstielka – pravá kožapodrážka – gumaTyp materiálu: pravá kožaVlastnosti kože: Koža je prírodný materiál živočíšneho pôvodu, ktorý má svoje typické vlastnosti, ako sú napr. jazvy, pigmentové škvrny, odreniny či vrásky.

Zľava!
Kategória 2: Topánky
Značka: Geox
Farba: sivá
77,88 

Farba: siváZapínanie: šnurovanieŠpecifikácia: brogue zdobenie, technológia Geox Respira – kombinuje perforovanú podošvu a špeciálnu priedušnú nepremokavú membránuMateriál: vonkajšia časť – pravá koža v semišovej úpravevnútorná časť – textilstielka – pravá kožapodrážka – syntetickýTyp materiálu: semišVlastnosti kože: Koža je prírodný materiál živočíšneho pôvodu, ktorý má svoje typické vlastnosti, ako sú napr. jazvy, pigmentové škvrny, odreniny či vrásky.

Zľava!
Kategória 2: Topánky
Značka: Geox
Farba: kaki
76,52 

Farba: kakiZapínanie: šnurovanieŠpecifikácia: brogue zdobenie, technológia Geox Respira – kombinuje perforovanú podošvu a špeciálnu priedušnú nepremokavú membránuMateriál: vonkajšia časť – hovädzie kože v semišové úpravestielka – pravá kožapodrážka – syntetickýVlastnosti kože: Koža je prírodný materiál živočíšneho pôvodu, ktorý má svoje typické vlastnosti, ako sú napr. jazvy, pigmentové škvrny, odreniny či vrásky.

Zľava!
Kategória 2: Topánky
Značka: Geox
77,88 

Farba: tmavomodráZapínanie: šnurovanieŠpecifikácia: brogue zdobenie, technológia Geox Respira – kombinuje perforovanú podošvu a špeciálnu priedušnú nepremokavú membránuMateriál: vonkajšia časť – pravá koža v semišovej úpravevnútorná časť – textilstielka – pravá kožapodrážka – syntetickýTyp materiálu: semišVlastnosti kože: Koža je prírodný materiál živočíšneho pôvodu, ktorý má svoje typické vlastnosti, ako sú napr. jazvy, pigmentové škvrny, odreniny či vrásky.

Zľava!
Kategória 2: Topánky
Značka: Geox
90,36 

Farba: tmavomodráZapínanie: šnurovanieŠpecifikácia: brogue zdobenie, technológia Geox Respira – kombinuje perforovanú podošvu a špeciálnu priedušnú nepremokavú membránuMateriál: vonkajšia časť – hovädzia kožastielka – hovädzia kožapodrážka – syntetickýTyp materiálu: pravá kožaVlastnosti kože: Koža je prírodný materiál živočíšneho pôvodu, ktorý má svoje typické vlastnosti, ako sú napr. jazvy, pigmentové škvrny, odreniny či vrásky.

Zľava!
Kategória 2: Topánky
Značka: Geox
Farba: hnedá
84,84 

Farba: hnedáZapínanie: šnurovanieŠpecifikácia: brogue zdobenie, technológia Geox Respira – kombinuje perforovanú podošvu a špeciálnu priedušnú nepremokavú membránuMateriál: vonkajšia časť – hovädzia kožastielka – hovädzia kožapodrážka – syntetickýTyp materiálu: pravá kožaVlastnosti kože: Koža je prírodný materiál živočíšneho pôvodu, ktorý má svoje typické vlastnosti, ako sú napr. jazvy, pigmentové škvrny, odreniny či vrásky.

Thumbnails managed by ThumbPress