Zobrazených 1–12 z 9223372036854775807 výsledkov

Kategória - ŽENY značka: DIM

Značka: DIM
Farba: biela
41,95 

Praktická a moderné dojčiace podprsenka, klipy na ramienkach, vhodná pre všetky typy pŕs, z príjemnej bavlny.Model: MATERNITY BRAFarba: bielaTyp: dojčiacaVýstuž: s výstužouKostice: bez kostícMateriál: bavlnaInformácia navyše: Spodná bielizeň ani plavky sa z hygienických dôvodov nedajú vrátiť.

Značka: DIM
Farba: čierna
51,95 

Pohodlná a podporná dámska vystužená podprsenka s kosticami, ktorú jednoducho musíte mať. Široký zadné a bočné diel pre maximálne pohodlie, široké ramienka, špeciálne ploché švy, neviditeľná pod oblečením.Model: INVISIBLE GENEROUS LIGHT PADDED BRA Farba: čiernaTyp: vystuženáVýstuž: s výstužouKostice: s kosticamiMateriál: syntetickýInformácia navyše: Spodná bielizeň ani plavky sa z hygienických dôvodov nedajú vrátiť.

Značka: DIM
Farba: krémová
51,95 

Pohodlná a podporná dámska vystužená podprsenka s kosticami, ktorú jednoducho musíte mať. Široký zadné a bočné diel pre maximálne pohodlie, široké ramienka, špeciálne ploché švy, neviditeľná pod oblečením.Model: INVISIBLE GENEROUS LIGHT PADDED BRA Farba: krémováTyp: vystuženáVýstuž: s výstužouKostice: s kosticamiMateriál: syntetickýInformácia navyše: Spodná bielizeň ani plavky sa z hygienických dôvodov nedajú vrátiť.

Značka: DIM
Farba: telová
51,95 

Pohodlná a podporná dámska vystužená podprsenka s kosticami, ktorú jednoducho musíte mať. Široký zadné a bočné diel pre maximálne pohodlie, široké ramienka, špeciálne ploché švy, neviditeľná pod oblečením.Model: INVISIBLE GENEROUS LIGHT PADDED BRA Farba: telováTyp: vystuženáVýstuž: s výstužouKostice: s kosticamiMateriál: syntetickýInformácia navyše: Spodná bielizeň ani plavky sa z hygienických dôvodov nedajú vrátiť.

Značka: DIM
Farba: čierna
49,95 

Pohodlná a podporná nevystužená dámska podprsenka s kosticami z radu GENEROUS, ktorú jednoducho musíte mať. Široký zadné a bočné diel pre maximálne pohodlie, široké ramienka, zosilnená podpora po stranách vďaka silikónovému prúžku, veľmi jemné mikrovlákno.Model: INVISIBLE GENEROUS BRA Farba: čiernaTyp: nevystuženáVýstuž: bez výstužeKostice: s kosticamiMateriál: syntetickýInformácia navyše: Spodná bielizeň ani plavky sa z hygienických dôvodov nedajú vrátiť.

Značka: DIM
Farba: biela
49,95 

Pohodlná a podporná nevystužená dámska podprsenka s kosticami z radu GENEROUS, ktorú jednoducho musíte mať. Široký zadné a bočné diel pre maximálne pohodlie, široké ramienka, zosilnená podpora po stranách vďaka silikónovému prúžku, veľmi jemné mikrovlákno.Model: INVISIBLE GENEROUS BRA Farba: bielaTyp: nevystuženáVýstuž: bez výstužeKostice: s kosticamiZapínanie: dvojradové, trojstupňovéMateriál: syntetickýInformácia navyše: Spodná bielizeň ani plavky sa z hygienických dôvodov nedajú vrátiť.

Značka: DIM
Farba: telová
49,95 

Pohodlná a podporná nevystužená dámska podprsenka s kosticami z radu GENEROUS, ktorú jednoducho musíte mať. Široký zadné a bočné diel pre maximálne pohodlie, široké ramienka, zosilnená podpora po stranách vďaka silikónovému prúžku, veľmi jemné mikrovlákno.Model: INVISIBLE GENEROUS BRA Farba: telováTyp: nevystuženáVýstuž: bez výstužeKostice: s kosticamiZapínanie: dvojradové, trojstupňovéMateriál: syntetickýInformácia navyše: Spodná bielizeň ani plavky sa z hygienických dôvodov nedajú vrátiť.

Značka: DIM
Farba: čierna
45,95 

Dámska podprsenka, ktorá svojim strihom zmenšuje objem poprsia, s kosticami. Mix čipky a mikrovlákna, ktorý prináša maximálny komfort a pohodlie pre každodenné nosenie.Model: GENEROUS MINIMIZER BRA Farba: čiernaTyp: vystuženáVýstuž: s výstužouKostice: s kosticamiMateriál: syntetickýInformácia navyše: Spodná bielizeň ani plavky sa z hygienických dôvodov nedajú vrátiť.

Značka: DIM
Farba: čierna
36,95 

Novinka v kolekcii DIM, podprsenka bez kostíc, neviditeľná pod oblečením, veľmi pohodlná, pre dokonalú podporu.Model: WIREFREE TRIANGLE PADDED BRAFarba: čiernaTyp: vystuženáVýstuž: s výstužouKostice: bez kostícMateriál: syntetickýInformácia navyše: Spodná bielizeň ani plavky sa z hygienických dôvodov nedajú vrátiť.

Značka: DIM
36,95 

Novinka v kolekcii DIM, podprsenka bez kostíc, neviditeľná pod oblečením, veľmi pohodlná, pre dokonalú podporu.Model: WIREFREE TRIANGLE PADDED BRAFarba: tmavohnedáTyp: vystuženáVýstuž: s výstužouKostice: bez kostícMateriál: syntetickýInformácia navyše: Spodná bielizeň ani plavky sa z hygienických dôvodov nedajú vrátiť.

Značka: DIM
Farba: čierna
41,95 

Inovatívna čipkovaná podprsenka, push up efekt, ekologická – vyrobená z recyklovanej čipky, veľmi pohodlná, vhodná pre každodenné nosenie.Model: SUBLIM PUSH-UP BRAFarba: čiernaTyp: push-upVýstuž: s výstužouKostice: s kosticamiMateriál: syntetickýInformácia navyše: Spodná bielizeň ani plavky sa z hygienických dôvodov nedajú vrátiť.

Značka: DIM
Farba: čierna
41,95 

Praktická a moderné dojčiace podprsenka, klipy na ramienkach, vhodná pre všetky typy pŕs, z príjemnej bavlny.Model: MATERNITY BRAFarba: čiernaTyp: dojčiacaVýstuž: s výstužouKostice: bez kostícZapínanie: dvojradové, trojstupňovéMateriál: bavlnaInformácia navyše: Spodná bielizeň ani plavky sa z hygienických dôvodov nedajú vrátiť.

Thumbnails managed by ThumbPress