Zobrazených 1–12 z 9223372036854775807 výsledkov

Kategória - ŽENY značka: DORINA

Zľava!
Značka: DORINA
7,64 

Farba: svetlofialováTyp: klasickéVýška pása: stredne vysoký pásMateriál: 91 % polyamid, 9 % elastanInformácia navyše: Spodná bielizeň ani plavky sa z hygienických dôvodov nedajú vrátiť, preto sa na ne radšej pozrite na Výdajni radosti.

Zľava!
Značka: DORINA
10,28 

Farba: tmavomodráTyp: vystuženáKostice: s kosticamiVýstuž: s výstužouRamienka: nastaviteľnéMateriál: 91 % polyamid, 9 % elastanInformácia navyše: Spodná bielizeň ani plavky sa z hygienických dôvodov nedajú vrátiť, preto sa na ne radšej pozrite na Výdajni radosti.

Zľava!
Značka: DORINA
Farba: biela
10,12 

Farba: biela, telováTyp: klasickéVýška pása: stredne vysoký pásMateriál: materiál 1 – 72 % polyester, 15 % polyamid, 13 % elastanmateriál 2 – 89 % polyester, 11 % elastanInformácia navyše: Spodná bielizeň ani plavky sa z hygienických dôvodov nedajú vrátiť.Sada: sada po 2

Zľava!
Značka: DORINA
15,08 

Farba: tmavomodrá, telováTyp: vystuženáKostice: s kosticamiVýstuž: s výstužouRamienka: nastaviteľnéUdržateľnosť: organická bavlnaMateriál: 94 % organická bavlna, 6 % elastanInformácia navyše: Spodná bielizeň ani plavky sa z hygienických dôvodov nedajú vrátiť.Sada: sada po 2

Zľava!
Kategória 2: Plavky
Značka: DORINA
Farba: čierna
8,76 

Farba: čiernaVzor: bodkovanýTyp: spodný dielMateriál: 82 % polyamid, 18 % elastanInformácia navyše: Spodná bielizeň ani plavky sa z hygienických dôvodov nedajú vrátiť, preto sa na ne radšej pozrite na Výdajni radosti.

Zľava!
Značka: DORINA
Farba: telová
12,68 

Farba: telováTyp: nevystužená, braletkaKostice: bez kostícVýstuž: bez výstužeRamienka: nastaviteľnéMateriál: 88 % polyamid, 12 % elastanInformácia navyše: Spodná bielizeň ani plavky sa z hygienických dôvodov nedajú vrátiť, preto sa na ne radšej pozrite na Výdajni radosti.

Zľava!
Značka: DORINA
Farba: ružová
18,76 

Farba: ružováTyp: vystuženáKostice: s kosticamiVýstuž: s výstužouRamienka: nastaviteľnéMateriál: 70 % polyamid, 23 % polyester, 7 % elastanInformácia navyše: Spodná bielizeň ani plavky sa z hygienických dôvodov nedajú vrátiť, preto sa na ne radšej pozrite na Výdajni radosti.

Zľava!
Kategória 2: Plavky
Značka: DORINA
17,72 

Farba: tmavomodráTyp: jednodielneKostice: bez kostícVýstuž: bez výstužeMateriál: 78 % polyester, 16 % elastan, 6 % polyamidInformácia navyše: Spodná bielizeň ani plavky sa z hygienických dôvodov nedajú vrátiť.Modelka má na sebe veľkosť: SModelka meria: 175 cm

Zľava!
Kategória 2: Plavky
Značka: DORINA
8,92 

Farba: tmavomodráTyp: spodný dielMateriál: 66 % polyester, 21 % elastan, 13 % polyamidInformácia navyše: Spodná bielizeň ani plavky sa z hygienických dôvodov nedajú vrátiť, preto sa na ne radšej pozrite na Výdajni radosti.

Zľava!
Značka: DORINA
Farba: čierna
10,12 

Farba: čiernaVzor: drobnýTyp: klasickéVýška pása: stredne vysoký pásMateriál: 76 % polyamid, 24 % elastanInformácia navyše: Spodná bielizeň ani plavky sa z hygienických dôvodov nedajú vrátiť, preto sa na ne radšej pozrite na Výdajni radosti.

Zľava!
Značka: DORINA
Farba: čierna
17,64 

Farba: čiernaTyp: dojčiaca, vystuženáKostice: bez kostícVýstuž: s výstužouRamienka: nastaviteľnéTyp materiálu: čipka, syntetikaMateriál: 79 % polyamid, 11 % elastan, 10 % bavlnaInformácia navyše: Spodná bielizeň ani plavky sa z hygienických dôvodov nedajú vrátiť.

Zľava!
Značka: DORINA
Farba: vínová
13,16 

Farba: vínováTyp: nevystuženáKostice: s kosticamiVýstuž: bez výstužeRamienka: nastaviteľnéMateriál: 59 % polyamid, 26 % polyester, 15 % elastanInformácia navyše: Spodná bielizeň ani plavky sa z hygienických dôvodov nedajú vrátiť, preto sa na ne radšej pozrite na Výdajni radosti.

Thumbnails managed by ThumbPress